Site logo

Studia na kierunku finanse i rachunkowość w Bydgoszczy

Kierunki FiR Bydgoszcz

Gdzie na studia finanse i rachunkowość w Bydgoszczy?

Wszystkie kierunki z FiR w Bydgoszczy i województwie Kujawsko-Pomorskim

List view

Opinie o studiach finanse i rachunkowość

Poradniki dla przyszłych studentów kierunków FiR w Bydgoszczy i województwie Kujawsko-Pomorskim. Studia FiR okiem ekspertów, studentów, absolwentów i pracodawców.

Biznesowe
Redakcja Studia.pl

Inwestycje i nieruchomości

Specjalność jest kierowana do tych, którzy chcą wnikliwie poznać problematykę inwestycji finansowych, rzeczowych oraz zdobyć kompetencje potrzebne na rynku nieruchomości. Absolwenci są nie tylko przygotowani

Czytaj więcej »
Biznesowe
Redakcja Studia.pl

Rachunkowość i skarbowość

Obsługa podatkowa i księgowa przedsiębiorstw. Zasady opodatkowania osób fizycznych i prawnych. Badanie sprawozdań finansowych. Kontrola i audyt przedsiębiorstw i jednostek sektora finansów publicznych. Czyli rachunkowość

Czytaj więcej »
Bankowość, finanse i ekonomia
Redakcja Studia.pl

Zawód: Księgowy

Wizja drobiazgowego zbierania i rozliczania setek faktur nie przeraża Cię? Bezgranicznie kochasz Excela, a praca z cyferkami to Twoje marzenie? Jesteś osobą dokładną, precyzyjną i

Czytaj więcej »
Biznesowe
Redakcja Studia.pl

Zawód: Agent ubezpieczeniowy

Cenisz sobie niezależność? Masz niezaprzeczalny dar przekonywania ludzi do swojego zdania? Chciałbyś pracować na własny rachunek i mieć bezpośredni wpływ na wysokość osiąganych zarobków? Zostań

Czytaj więcej »

Zobacz inne studia ekonomiczne i biznesowe w Bydgoszczy

Szukasz innych studiów związanych z ekonomią i jej zastosowaniem w biznesie? Sprawdź wszystkie kierunki studiowania związane z ekonomią, finansami i zarządzaniem.

Kierunek finanse i rachunkowość - program studiów, praca, zarobki (film)

Zobacz kierunek studiów w wideopigułce. Dowiesz się najważniejszych informacji: o czym są te studia, czego można się na nich nauczyć, przedmioty w planie zajęć, jakie trzeba mieć predyspozycje do kierunku, z czego można pisać pracę dyplomową, gdzie można znaleźć pracę po studiach. Przejrzyj dokładnie ofertę uczelni, które zachęcają do studiowania FiR. Zapoznaj się z oferowanymi specjalnościami, szczegółowym programem zajęć, poznaj wykładowców oraz współpracę z potencjalnymi pracodawcami. Ten kierunek może nie tylko stworzyć możliwości budowania kariery, ale i rozwijania pasji oraz poszerzania horyzontów.

Czy warto iść na kierunek finanse i rachunkowość w Bydgoszczy i województwie Kujawsko-Pomorskim?

Zastanawiasz się nad studiowaniem kierunku FiR na uczelni prywatnej lub państwowej? Podpowiadamy, co warto o tym wiedzieć.

Studia z finansów i rachunkowości (FiR) w pigułce

Co warto wiedzieć o studiach z finansów i rachunkowości? Jeśli wahasz się, czy ma sens studiowanie jednego z kierunków związanych z finansami i rachunkowością to poniższe informacje będą dla Ciebie bardzo interesujące. Zanim przystąpisz do rekrutacji na finanse i rachunkowość – dowiedz się o nich więcej.
Sprawdź, co to są finanse i rachunkowość, jakie daje możliwości studiowania i pracy dla absolwentów. Kierunek związany z finansami i rachunkowością dostępny jest na studiach licencjackich (3 lata) oraz na magisterskich studiach uzupełniających (2 lata). Studia na finansach i rachunkowości pozwolą ci zrozumieć, w jaki sposób kształtują się przepływy pieniędzy w gospodarce i jej podmiotach. Dodatkowo pozwalają na zdobycie gruntownej wiedzy o działaniu instytucji finansowych. Wiedzę ze studiów I i II stopnia możesz pogłębiać na studiach podyplomowych. Uzyskasz wówczas podstawowe kompetencje w dziedzinie finansów i rachunkowości oraz zdobędziesz ciekawe doświadczenie i nowe kompetencje.

Finanse i rachunkowość (FiR): Zarówno finanse, jak i rachunkowość to terminy powszechnie znane i nawet bez szczegółowej wiedzy dziedzinowej można domyślić się, jakie treści będzie zawierał program tych studiów. Podejmując decyzję nie warto jednak kierować się wiedzą potoczną i opiniami – o wiele lepiej zasięgnąć konkretnej wiedzy. Aby rozpocząć studia na kierunku FiR należy zapoznać się z wymaganiami komisji rekrutacyjnej wybranej uczelni, jednak w wypadku niektórych szkół wyższych nie są one zbyt restrykcyjne. Jednak zawsze najważniejsza jest matematyka. Przyszły słuchacz musi wykazać się wysokiej próby umiejętnościami matematycznymi, jeśli nie w trakcie egzaminu maturalnego, to w trakcie zaliczenia matematyki na pierwszym semestrze studiów. Sam kierunek w trakcie studiów wymagaa znacznego wysiłku poznawczego i dużej koncentracji na celach, które sobie postawisz.
Podczas wykładów, ćwiczeń poznasz takie obszary kompetencji, wiedzy i umiejętności, jak nauki ścisłe (matematyka, statystyka), oraz przedmioty kierunkowe, takie jak: metody ilościowe w finansach, podstawy rachunkowości, rachunkowość finansowa, analiza finansowa, analiza i interpretacja danych statystycznych, rynki finansowe, finanse publiczne, matematyka finansowa, podstawy organizacji podmiotów gospodarczych, bankowość, ubezpieczenia. W trakcie studiów każda uczelnia samodzielnie ustala plan zajęć, dlatego nie wszystkie nazwy się powtarzają, niemniej jednak, stworzyliśmy przykładową listę przedmiotów, które zwykle są w programie Twoich studiów: matematyka, ekonomia, ekonometria, rachunkowość, analiza ekonomiczna, kontroling, analiza rynku, rynki finansowe.

Znaczna część uczelnianych zajęć to wykłady. Oprócz tego studenci uczestniczą w seminariach i ćwiczeniach. Inną formą kształcenia na tym kierunku są konwersatoria oraz laboratoria, w ramach których adepci finansów i rachunkowości poznają obsługę zaawansowanych systemów informatycznych. W czasie zajęć warto uczyć się języków – czasem dwa to za mało!Należy zwrócić szczególną uwagę na staranny wybór miejsc, w których realizowane są praktyki zawodowe, gdyż to może otworzyć drogę do kariery. Od początku studiów warto budować sieć kontaktów zawodowych i nie zwlekać z podjęciem pierwszej (choćby dorywczej) pracy.

Studia w Bydgoszczy i w kujawsko-pomorskim

Bydgoszcz to największy ośrodek akademicki w województwie Kujawsko-Pomorskim, wspólnie z Toruniem pełni rolę wielkiej dwójki. Każdego roku na bydgoskich uczelniach studiuje ponad 35 tysięcy studentów, a ich mury opuszcza około 10 tysięcy absolwentek i absolwentów. Miasto znane jest między innymi z nowoczesnej infrastruktury uczelnianej, w tym dobrze wyposażonych laboratoriów, nowoczesnych sal wykładowych oraz niezbędnych udogodnień dla studentów. Wpływa to znacznie na komfort studiowania i jakość nauki. W tym ośrodku akademickim studenci mogą wybierać spośród około 150 kierunków studiów, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta dotyczy studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich jednolitych i drugiego stopnia, a także podyplomowych. Do dyspozycji studentów są uczelnie państwowe i prywatne, które oferują studia stacjonarne i niestacjonarne. Pod tym kątem oferta uczelniana Bydgoszczy jest kompleksowa. W województwie jest około 200 tysięcy firm, w których pracę mogą rozpocząć absolwenci lokalnych uczelni, co również wpływa na zwiększone zainteresowanie tutejszymi ośrodkami akademickimi.

Na co dzień w Bydgoszczy jest co robić. Wolny czas można spędzać między innymi w miejskich parkach oraz pobliskich lasach. Dużą popularnością wśród studentów cieszą się Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku, Park Kazimierza Wielkiego oraz Planty Nad Starym Kanałem. Oczywiście w przestrzeni miejskiej znajduje się dużo więcej ciekawych terenów zielonych, pozwalających odpocząć między zajęciami. Pobliskie lasy i Bory Tucholskie zachęcają do całodziennych wycieczek. W Bydgoszczy zadbano również o możliwość aktywnego wypoczynku. W mieście znajduje się około 100 kilometrów tras rowerowych i pieszych. Lokalna starówka z dużą liczbą mostów nad Brdą to kolejna atrakcja. Warto wybrać się na spacer po Wyspie Młyńskiej. Znajdziecie tu również bogatą ofertę kulturalną, w tym sceny teatralne i kina. Wieczory można spędzać w lokalnych pubach, barach i restauracjach, które są na bardzo wysokim poziomie. Bydgoszcz to nie jedyny ośrodek akademicki w województwie Kujawsko-Pomorskim. W pobliskim Toruniu studiuje rocznie ponad 25 tysięcy osób, a wśród mniejszych ośrodków znajdują się takie miasta jak Włocławek, Grudziądz, Tuchola oraz Świecie.

Ekonomiczne i biznesowe studia podyplomowe w Bydgoszczy i województwie Kujawsko-Pomorskim

Gdzie w Bydgoszczy i województwie Kujawsko-Pomorskim zdobywać podyplomowo wiedzę z ekonomii i jej zastosowania w biznesie - stacjonarnych i on-line?

Praca po finansach i rachunkowości

Zastanawiasz się, jakie są perspektywy pracy po skończeniu FiR na bydgoskich i kujawsko-pomorskich uczelniach?

Praca po studiach z zakresu finansów i rachunkowości

Studia na kierunkach finansowych i rachunkowych należą do wymagających. Dziedzina stale się rozwija, dlatego wiedza zdobyta na studiach nie oznacza końca nauki, osoby wiążące swoją przyszłość z wykonywaniem pracy w banku, finansach czy prowadząc własną działalność gospodarczą muszą być przygotowane na ciągły rozwój i dostosowanie zdobytej wiedzy do zmieniającego się prawa. Finansiści muszą być osobami cierpliwymi z dużą zdolnością analitycznego myślenia. Jeśli chodzi o zatrudnienie, to absolwentów tych kierunków stale poszukują instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, instytucje bankowe oraz cały sektor finansowy. Absolwent tych studiów musi wykazywać się umiejętnością zarządzania, kierowanie oraz umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji i dużą odpornością na stres. Finanse i rachunkowość to bardzo ciekawy kierunek, zapewniający różne możliwości zatrudnienia i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Należy sobie jednak odpowiedzieć na zasadnicze pytanie – czy ma się wyżej wymienione cechy i umiejętności. Jeśli tak, to rzeczywiście warto spróbować swoich sił w branży rachunkowo finansowej.

Księgowy: Zawód księgowego można wykonywać po ukończeniu studiów ekonomicznych oraz z zakresu finansów i rachunkowości, jednak dodatkowo trzeba zdobyć dodatkowe kwalifikacje i kursy oraz zdać egzamin. Zawód księgowego znany jest od początku istnienia rachunkowości, a nazwa pochodzi od prowadzenia ksiąg rachunkowych. Mianem księgowego określamy osobę zatrudnioną w dziale księgowości, której podstawowym zadaniem jest prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zakres obowiązków osoby zajmującej to stanowisko jest jednak znacznie szerszy i obejmuje m.in.: rozliczanie i obliczanie zobowiązań podatkowych przedsiębiorstwa, prowadzenie ewidencji kasowej, ustalanie wyniku finansowego, gromadzenie i archiwizowanie dowodów księgowych, stała współpraca z biegłym rewidentem, przygotowywanie i zlecanie przelewów bankowych, księgowanie dokumentów, przestrzeganie obowiązków przedsiębiorstwa względem urzędu skarbowego i innych instytucji państwowych.

Najczęściej wskazywane predyspozycje do pracy w księgowości to umiejętność analitycznego myślenia, rzetelność, dokładność oraz odporność na stres lub presję zadaniową. Aby zostać księgowym należy posiadać zdolność do czynności cywilnoprawnych, korzystać z pełni praw publicznych oraz nie być karanym za przestępstwa księgowe. Następnie należy ukończyć studia ekonomiczne oraz odbyć trzyletnią praktykę zawodową, ukończyć kurs księgowy i zdać odpowiedni egzamin. Księgowi są poszukiwani na rynku pracy zarówno polskim, jak i zagranicznym, a wysokość wynagrodzenia księgowego zależy od doświadczenia i umiejętności. Absolwenci kierunków ekonomicznych oraz finansowych po ukończeniu dodatkowych kursów mogą zostać księgowymi prowadząc własną działalność gospodarczą lub pracując w firmach i przedsiębiorstwach.

Doradca inwestycyjny: Zawód doradcy inwestycyjnego można wykonywać po ukończeniu m.in. studiów z zakresu finansów i rachunkowości po takich kierunkach jak: finanse i inwestycje, doradztwo inwestycyjno-gospodarcze i matematyka finansowa. Praca doradcy inwestycyjnego należy do jednej z najbardziej prestiżowych zawodów w świecie finansów. Aby zostać doradcą inwestycyjnym należy posiadać odpowiednią licencję wydawaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Warto zaznaczyć, że doradca inwestycyjny często mylony jest z doradcą finansowym, który nie podlega pod nadzór KNF i są to dwa różne zawodu. Doradca inwestycyjny realizuje różne zadania w organach zarządczych i nadzorczych. Dodatkowo do jego obowiązków należy: zarządzanie portfelami klientów, doradzanie inwestycyjne, doradztwo strategiczne dla firm oraz doradztwo w zakresie łączenia, podziału czy przejmowania przedsiębiorstw. Doradcy inwestycyjni pracują w towarzystwach funduszy inwestycyjnych, w domach maklerskich i bankach i innych instytucjach finansowych. Osoby zatrudnione na tym stanowisku mogą liczyć na bardzo wysokie uposażenie, średnio zarabiają od 20 000 do 45 000 zł. Absolwent studiów z zakresu inwestycji są doskonale przygotowani do podjęcia zatrudnienia, ponieważ mają specjalistyczną wiedzę teoretyczną oraz szerokie umiejętności praktyczne, dlatego jest bardzo atrakcyjny na rynku pracy. Po studiach na kierunku finanse i inwestycje absolwenci zatrudnienie znajdą w bankach, funduszach inwestycyjnych, domach maklerskich, czyli w przedsiębiorstwach wyspecjalizowanych w zarządzaniu finansowym w podmiotach gospodarczych.

Analityk finansowy: Do zawodu analityka finansowego najlepiej przygotowują studia z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomi, matematyki finansoweji czy zarządzania finansami.
Praca na stanowisku analityka finansowego polega na wykonywaniu analizy finansowej do oceny efektywności, sprawności i skuteczności funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dużo mówi się o tym, że jest to zawód z przyszłością. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy sporządzanie analiz i raportów finansowych, analiza ryzyka, tworzenie prognoz, sporządzanie raportów, udział w przygotowaniu strategii, ocena projektów inwestycyjnych. Dobrze wykonana praca analityka finansowego pozwala w łatwy sposób określić, na ile decyzje podejmowane przez kierownictwo przyczyniają się do wzrostu rentowności przedsiębiorstwa. Przyszły analityk finansowy może liczyć na wiele ciekawych ofert pracy. Średnie miesięczne pensje analityków kształtują się od 5 do 12 tys. zł, natomiast wedle prognoz specjalistów portalu Kariera w Finansach, wynagrodzenia tych stanowisk mogą jeszcze wzrosnąć o około 10-15 procent. Absolwenci kierunków z zakresu finansów posiadają wiedzę i szerokie kompetencje do diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z decyzjami finansowymi w firmach i przedsiębiorstwach oraz potrafią określić wpływ otoczenia na decyzje finansowe. Przyszły absolwent znajdzie zatrudnienie w: firmach z sektora usług finansowych, sektora prywatnych przedsiębiorstw, w instytucjach publicznych, w działach finansowych. Odnajdą się na rynku pracy jako analitycy finansowi, kontrolerzy finansowi, specjaliści do spraw ekonomicznych przedsiębiorstw, analitycy inwestycyjni, ubezpieczeniowi.

Specjalista ds. wynagrodzeń (kadrowa/kadrowy): Studia z FiR dobrze przygotowują do pracy w “twardym” HR czyli w kadrach i płacach. Kadrowy/kadrowa to tak naprawdę prowadzenie działu kadr i płac. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna jest za prawidłowe i zgodne z prawem naliczanie wynagrodzeń, urlopów itd. Jest to bardzo ważna osoba w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Specjaliści w tym dziale, przede wszystkim dbają o relacje firmy z pracownikami. Kadrowcy są odpowiedzialni za sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych oraz rozliczanie wynagrodzeń na podstawie ewidencji czasu pracy, którą prowadzą dla każdego pracownika. Absolwenci kierunku rachunkowość, podatki, ekonomia i finanse posiadają gruntowną wiedzę z zakresu prowadzenia ewidencji gospodarczej, jej podstaw prawnych oraz o zasadach sporządzania i analizy sprawozdań finansowych. Umiejętności z zakresu rachunkowości zarządczej, ekonomii pozwolą na łatwe znalezienie zatrudnienia na współczesnym rynku pracy chociażby w roli kadrowego.

Audytor finansowy – kontroler: Studia FiR dobrze przygotowują do zawodu audytora-kontrolera. Praca na stanowisku audytora polega na zajmowaniu się prowadzeniem audytów, czyli prost mówiąc rewizji różnych obszarów działalności kontrolowanego przedsiębiorstwa czy instytucji. Zawód ten z roku na roku cieszy się coraz większą popularnością, a zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników z tego zakresu rośnie. Do głównych zadań audytora należy poszukiwanie coraz lepszych i wydajniejszych metod działalności danego przedsiębiorstwa i ciągła poprawa jego wyników poprzez efektywne wykorzystanie zasobów. Aby zostać audytorem należy mieć wykształcenie wyższe z zakresu nauk o finansach i rachunkowości lub ekonomii. Dodatkowo dobrze jeśli audytor ma ukończone podyplomowe studia kierunkowe np. z prawa lub z zakresu prowadzenie przez danego przedsiębiorstwo działalności. Dodatkowo przyszli audytorzy muszą ukończyć szkolenie z określonego systemu certyfikacyjnego. Audytorzy mogą poszukiwać zatrudnienia w wyspecjalizowanych firmach audytorskich lub działach audytu wewnętrznego w największych firmach i instytucjach publicznych. Absolwent kierunku audyt i controlling jest przygotowany do przeprowadzenia audytu i kontroli w różnych organizacjach i przedsiębiorstwach sektora publicznego i prywatnego. Dodatkowo ma umiejętności do pracy w sektorze usług finansowych oraz sektorze prywatnym na stanowisku analityka i kontrolera finansowego.

Finansista w banku: Studia z FiR dobrze przygotowują do zawodu “bankiera”, a raczej pracownika sektora bankowości na różnych szczeblach związanych z funkcjonowaniem transakcji i operacjji finansowych oraz opieką nad klientami sektora finansowego. “Bankier” jest specjalnym typem osoby specjalizującej się w finansach. Zawód polega na zajmowaniu się pieniędzmi i zarządzaniu ryzykiem. Od przyszłego bankiera wymaga się przede wszystkim dużych umiejętności matematycznych, analitycznych oraz dużej odporności na stres i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Przyszły bankier może podjąć pracę w dowolnym banku na różnych stanowiskach, a także w różnych specjalizacjach, których obecnie jest mnóstwo – kredyty, operacje bezgotówkowe, można zostać kasjerem bankowym, brokerem, finansistą. Aby zostać bankierem należy ukończyć studia z zakresu ekonomii: takie jak ekonomia, finanse i rachunkowość, bankowość, zarządzanie. W przypadku bankiera uposażenie zależy od jego doświadczenia. Im bardziej doświadczony bankier, z większym portfelem klientów, tym może liczyć na wyższe wynagrodzenie.

Praca po studiach w Bydgoszczy i w kujawsko-pomorskim

Rynek pracy w Bydgoszczy jest bardzo atrakcyjny dla studentów i absolwentów. W związku z tym jeszcze chętniej decydują się oni na rozpoczęcie edukacji na tutejszych uczelniach, a następnie pozostają na lokalnym rynku pracy. W Kujawsko-Pomorskim mogą oni skorzystać z ofert około 200 tysięcy firm lub zdecydować się na budowę własnej marki. Obecnie stopa bezrobocia w Bydgoszczy wynosi 3,6% i jest prawie dwukrotnie niższa niż średnia krajowa. To sprawia, że absolwenci nie powinni mieć problemu z wejściem na rynek pracy i znalezieniem atrakcyjnego zatrudnienia. Dodatkowo w pobliżu znajduje się duży ośrodek gospodarczy w Toruniu, gdzie bezrobocie oscyluje w granicach 4%, więc tamtejszy rynek też kusi absolwentów kujawsko-pomorskich uczelni. Stopa bezrobocia dla całego województwa to 8,4%, czyli trochę powyżej średniej krajowej. Pokazuje to, że zdecydowanie łatwiej będzie znaleźć pracę po ukończeniu renomowanej uczelni w Bydgoszczy lub w innej miejscowości. To sprawia, że na studiowanie w tym regionie decydują się nie tylko lokalni mieszkańcy, ale również przyjezdne osoby.

W samej Bydgoszczy znajduje się kilka dużych zakładów pracy. Najbardziej znany z nich to PESA, czyli producent taboru tramwajowego i kolejowego o międzynarodowej renomie. Inne duże i nowoczesne zakłady to Atos Poland Global Services Sp. z o. o., Frosta, Schumacher Packaging, czy też Oponeo.pl S.A. W pobliskim Toruniu swoje siedziby mają między innymi Toruńskie Zakłady Opatrunkowe S.A., Thyssenkrupp Materials Poland S.A., Krajowa Spółka Cukrowa, czy też Apator S.A. Ponadto w województwie znajdują się takie firmy jak Anwil i PSH Lewiatan we Włocławku, Zakłady Tłuszczowe Kruszwica, Grupa Polomarket, czy UMC Poland. W każdym z tych przedsiębiorstw niezbędni są wysokiej klasy specjaliści w zakresie zarządzania, informatyki, czy marketingu. To tylko kilka wybranych przykładów, rynek pracy w województwie kujawsko-pomorskim jest bardzo pozytywnie nastawiony na absolwentów, którzy się na nim pojawiają. Właśnie dlatego warto tu studiować.

Zawód: Doradca podatkowy

Zawód doradcy podatkowego pojawił się na rynku pracy stosunkowo niedawno, na mocy Ustawy o doradztwie podatkowym z dnia 5 lipca 1996 r. (Dz. U. z 1996 r., nr 102, poz. 475). Aby pracować w tym zawodzie musisz posiadać przekrojową wiedzę teoretyczną i praktyczną z z zakresu obowiązującego prawa, ekonomii i księgowości oraz znać specyfikę branży, w której działa Twój klient.

Czytaj więcej »

Jak zostać brokerem ubezpieczeniowym?

Broker ubezpieczeniowy przygotowuje dla klienta ofertę ubezpieczenia, doradza. Orientuje się w zawiłościach prawnych i ekonomicznych, jest marketerem i negocjatorem. Umiejętności takie można zdobyć na studiach podyplomowych Dyplomowany broker ubezpieczeniowy i broker reasekuracyjny w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Rekrutacja trwa. Studia Dyplomowany broker ubezpieczeniowy i broker reasekuracyjny zostały przygotowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

Czytaj więcej »

Dyrektor operacyjny w start-upie z branży technicznej | Zawód z pasją

Jak wygląda praca na stanowisku managerskim w start-upie z branży technicznej? O swojej pracy opowiada Magdalena Polańska., dyrektor operacyjny w branży łagodnych komór hiperbarycznych, absolwentka licencjackiego i magisterskiego zarządzania w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E Kwiatkowskiego w Gdyni. Jak pracuje się w startupie? Pracujesz jako dyrektor operacyjny w firmie OMNIOXY, czy mogłabyś opowiedzieć, czym zajmujesz się na tym

Czytaj więcej »
Portal Studia.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci pełnego dostępu do jego funkcjonalności i gromadzeniu danych analitycznych. View more
Akceptuję